Настінні календарі

Календар перекидний настінний - це особливий і досить затребуваний вид сувенірної продукції. Він одночасно є і відмінним декоративним елементом, і функціональної приналежністю, без якої сучасній діловій людині просто не обійтися. Тому наша компанія пропонує вам сьогодні свої послуги, і звернувшись до нас, ви зможете замовити календарі настінні перекидні з найунікальнішими дизайнами, як кажуть: «на всі випадки життя»!

Настінні перекидні календарі

Календар настінний перекидний актуальний для будь-якого напрямку бізнесу, ним користуються всі - від засновників і генерального директора компанії до рядових співробітників офісу, на роботі, і в побуті. Тому сьогодні його модно замовляти настінні календарі і в якості індивідуального подарунка, і як частина корпоративних іміджевих інструментів.

Виготовлення перекидних календарів останнім часом популярно, до нас звертаються ті, кому потрібен:

  •     ефективний рекламний інструмент, який можна презентувати клієнтам і партнерам;
  •     елемент корпоративного іміджу (для розміщення в кабінетах співробітників);
  •     оригінальний подарунок близькій людині, другу, колезі, босові (в цьому випадку відмінне рішення - перекидний календар з фотографіями);
  •     тематичні презенти (унікальний нестандартний календар на останній навчальний рік випускника та інші).

Особливості дизайнерських рішень

Найчастіше друк перекидних календарів замовляють на форматі А3, це найзручніше і оптимальне рішення: є великі можливості для реалізації креативних ідей в дизайні, забезпечити добру читабельність, можна наповнити максимумом потрібної інформації. Якщо ж вам необхідні інші розміри (А4, А2, А1), ми виготовимо і такого формату, а наші дизайнери реалізують на будь-якому аркуші всі ваші побажання.

Конструкція складається з яскравої, барвистої обкладинки і підкладки, може включати 12 односторонніх або 6 двосторонніх календарних листів, оснащена люверсом для підвішування на стіну. Для обробки може застосовуватися ламінування (матове або глянсове), лакування (в тому числі УФ-лаком).

Замовити гарний і оригінальний настінний перекидний календар, ціна якого вас приємно здивує, а якість - задовольнить і порадує, ви можете у «ST-PRINT».

Ваш номер телефону: