Друк квартальних календарів - найпростіший та зручний у використанні формату інструментів для планування подій. З точки зору рекламної цінності квартальний календар також значною мірою випереджає аналоги.

Розміщення рекламної інформації на щоквартальних календарях можливо:

  •     в верхній частині, на постері;
  •     на полях під календарними блоками.

Завдяки його функціональності календарі квартального типу стали найбільш затребуваними варіантами настінних планувальників.

Друк квартальних календарів: конструкція і структура

Рекламна агенція ST-PRINT бере на себе виготовлення календаря на рік і більше з використанням готового макету або за індивідуальним дизайном на замовлення. Ми не обмежуємо можливості замовлення та пропонуємо самостійно визначити стиль та особливості кожного елемента виробу.

Рекламна агенція ST-PRINT готова виготовити календар типових та нестандартних розмірів.

Виробництво настінних квартальних календарів на замовлення

Стабільно вигідні ціни та відмінна якість кожного календаря підвищують інтерес до співпраці з нашою компанією. Ми пропонуємо власний сучасний дизайн та вирішення завдань будь-якої складності.

Зверніться до уваги: ​​ціна квартальнього календаря на рік або більше також залежить від додаткових методів обробки післядруку. Разомз ST-PRINT ви створюєте унікальний дизайн корпоративних сувенірів із застосуванням методів:

  •     фігурної вирубки,
  •     тиснення,
  •     нанесення УФ-лаку,
  •     та інших.


Оригінальний дизайн підвищує ефективність рекламного носія.

Замовте необхідну партію календарів у місті Львів, не виходячи за рамки комфортної вартості. Залиште заявку зараз або зателефонуйте нам для консультацій із спеціалістами ST-Print.

Ваш номер телефону: