Друк календарів

На складі

Замовити від грн
ECONOM на 1 пружину
ECONOM на 1 пружину На складі

Замовити від грн


Календар - це чудове рекламне рішення, яке можна застосувати практично для будь-якої цільової аудиторії. Даний вид реклами, в порівнянні з іншими, володіє багатьма перевагами завдяки тому, що є багатофункціональним. Друк календарів швидкий і недорогий пропонуємо друк календарів таких як кишенькові, квартальні, настінні.

Використовуючи календарі для реклами продукції або послуг, Ви отримуєте відразу три переваги:

  • По перше, календар - річ необхідна кожній людині, це гарантія того, що він на багато місяців залишиться виконувати свої рекламні функції у цільової аудиторії.
  • По друге, він завжди на виду. Будь то настінний або кишеньковий календар, він завжди буде розташований на видному місці, адже необхідність уточнити дату, або «прикинути» плани на майбутнє виникає мінімум один раз на добу.

  • По третє, настінні календарі, які розміщені в офісах або прийомних великих компаній, можуть донести Вашу рекламу досить широкому колу людей, що працюють в даній фірмі.

  • Крім того, настінний календар є відмінним способом прикрасити будь-яке приміщення, особливо якщо він стильний, сучасний, і надрукуваний на якісному папері така поліграфічна продукція стане прикрасою будь-якого приміщення і дозволить підняти вашу рекламну кампанію на новий рівень.

Замовляйте друк календарів у Львові та при потребі доставку по Україні у ST-PRINT!

Ваш номер телефону: