Поліграфічні послуги у Львові

Одним з основних видів нашої діяльності є друк поліграфічної продукції та комплексне виготовлення каталогів, книг, буклетів, брошур, календарів, виготовлення візиток, а також різноманітної листової рекламної продукції друк плакатів, етикеток, конвертів, папок, упаковки. Поліграфічні послуги у ST-PRINT це завди якість і розумна ціна.

Ми беремося за виконання найскладніших комплексних завдань, поставлених Вами, приділяючи велику увагу технологічності всього процесу в цілому та управління якістю на кожному етапі виробництва.

КАТАЛОГИ

Робота по виготовленню каталогу може розпочинатися з будь-якого технологічного етапу від дизайну та макетування до друку. Наданий Вами графічний та текстовий матеріал якісно обробляється та проходить переддрукарську підготовку, так званий Pre-press. Готові вироби виглядають максимально ефектно завдяки додатковій обробці (УФ-лакування, тиснення фольгою і ін.). Ці каталоги функціональні і привабливі для Ваших клієнтів.

БУКЛЕТИ

Візитки, єврофлаєри, іміджеві багатосторінкові буклети, листівки, плакати, запрошення та інша ділова документація в рамках фірмового стилю – це те, з чим ми працюємо кожного дня, відповідно маємо великий досвід у виготовленні, знаємо всі деталі та нюанси. Все це забезпечує хорошу якість нашої продукції, за адекватними цінами. Наші менеджери, технолог і дизайнери завжди дбають про економію для Вас. Адже, при дбайливому підході до виробничого процесу в цілому, ефективно працююче видання зовсім не обов`язково обійдеться Вам дорого.

КАЛЕНДАРІ

Ми виготовляємо найрізноманітніші календарі від кишенькових та плакатних А1 формату до перекидних та багатоярусних на пружині. Якісно віддрукований і ретельно зібраний календар є хорошим подарунком для партнерів. Ефектний дизайн календаря гарантує, що Ваш логотип цілий рік буде на очах у його власника.

КОНВЕРТИ

Конверт - це не змінний атрибут фірмового стилю Вашої компанії. Будь-яка пошта, що відправляється від імені Вашої компанії у фірмовому конверті, стає впізнаваною ще до моменту відкриття листа. Фірмовий конверт – один з найнеобхідніших інструментів підвищення статусу компанії.
Використання конвертів з символікою компанії додає Вашому іміджу показності, а розсилка, відправлена в такому конверті, дозволить партнерам виділити Вас серед загальної пошти і збільшує шанси бути прочитаною і збереженою.

ПАПКИ

Наша компанія ST-print займається виробництвом паперових папок з логотипом. Замовивши у нас фірмові папки ви залишитесь задоволеними: якісний офсетний або цифровий друк, додаткове оздоблення ламінацією, висічка створить унікальну за дизайном папку. Ми пропонуємо вашій увазі численні види штампів для вирубки папок з логотипом, серед яких гарантовано є той, який ідеально підходить саме вам.

Ваш номер телефону: