X-банер

X-банер Econom 80x180 см X-банер Econom 80x180 см На складі

Замовити від 0.00 грн


X-баннер Mini 20x40 см X-баннер Mini 20x40 см На складі

Замовити від 0.00 грнX-баннер Premium 60x160 см X-баннер Premium 60x160 см На складі

Замовити від 0.00 грн

X-баннер Premium 80x180 см X-баннер Premium 80x180 см На складі

Замовити від 0.00 грнX-баннер Universal X-баннер Universal На складі

Замовити від 0.00 грн

 Мобільний Х-banner є різновидом банерних стендів натяжного типу, призначений для встановлення в приміщеннях і надворі. Де б Ви не встановили рекламно-інформаційний стенд, у великому виставковому центрі, торговому залі або невеликому офісі, Х-банер являє собою найбільш зручний і недорогий рекламний інструмент. Цей вид масової реклами вельми популярний у рекламодавців. Причина цього - простота конструкції в поєднанні з дешевизною.
За рахунок легкості транспортування і монтажу, який займає 1-2 хвилини і не вимагає ніяких спеціальних навичок, Х-банер є саме тою мобільною конструкцією, яка дозволяє бути в потрібному місці, в потрібний час. Цей рекламний інструмент з успіхом застосовується не тільки в якості рекламного носія, але і як деталь у виставковому оформленні, а також - як допомога в навчальному процесі, в якості носія навчально-методичної інформації.
Якщо Ваша компанія потребуєте легкому і мобільному способі банерної реклам, X-банер - найкраща знахідка. Конструкція являє собою ікс-подібний каркас з алюмінію і чудово утримує рекламне полотно будь-яких розмірів. А швидкість монтажу і встановлення робить X-банер одним з популярних засобів банерної реклами.
Важливе перевагою такого стенду є можливість самостійної заміни рекламного зображення без допомоги фахівців. Для заміни рекламної інформації необхідно тільки віддрукувати банер та набити люверси.
Ми пропонуємо Х-банер на будь-який смак та гаманець від бюджетних моделей класу Econom до більш дорожчих класу Premium та Univesal.
Фахівці нашої компанії зможуть запропонувати Вам найбільш ефективний носій рекламної інформації, залежно від цілей реклами та умов її розміщення.
Наша компанія ST-Print, пропонує Вам свої послуги зі створення Х-банерів, які чудово підійдуть для розміщення реклами як в просторих залах, так і в невеликих приміщеннях.
Поряд з великим списком переваг Х-банер володіє привабливою ціною. Замовте X-банер у нас і отримаєте ефективний інструмент просування ваших товарів або послуг за вигідною ціною!

Ваш номер телефону: