Ростова фігура у Львові | Купити ростову фігуру з пластика у Львові

Головне про ростові фігури

Ростові фігури з пластика - це ефективний спосіб привернути увагу споживачів в безпосередній близькості від місця продажу, підштовхнути його зайти саме в Ваш торговий зал. Яскрава, барвиста, пізнавана постать в близькому до оригіналу масштабі і неповторний дизайн неодмінно привернуть до вас відвідувачів. Ростова  фігура - це не тільки інструмент маркетингу, а й декоративний елемент , що використовується при проведенні різних урочистостей і заходів, таких як весілля, дні народження, ювілеї.

Ми пропонуємо виготовлення ростових фігур - на пластиці методом інтер`єрної друку.  Ростова фігура на пластику виглядає цілісно, вона жорстка і термін виготовлення, як правило, від 2 до 5 днів, в залежності від завантаження виробництва. Купити ростову фігуру з пластика у Львові можна зателефонувавши нам, чи розмістити замовлення онлайн.

Виготовлення та друк ростових фігур Львові

Пластиковий рекламний носій в зріст людини - це і є ростова фігура. Рекламна компанія «ST-PRINT» готова запропонувати вам швидке і недороге виготовлення ростових фігур у Львові під замовлення. Вам потрібно лише зв`язатися з нами зручним способом.

Стандартно висота конструкції ростової фігури не перевищує 190 сантиметрів, а ширина не більше 90 сантиметрів. Якщо вам потрібна фігура великої людини, або людини-гамбургера і т.д., то і такі фігури теж реально виготовити. Робота з виробництва буде розпочато з обговорення і реалізації дизайну фігури для вітрини магазину. На цьому етапі також слід враховувати місце, куди ви плануєте виставити конструкцію. Для вуличних рекламний носіїв використовуються матеріали, які дозволять не втрачати товарний вигляд від впливу погоди. Обов`язково підбираємо матеріали, які допоможуть забезпечити нескладний і простий спосіб догляду за мобільною конструкцією людини на вході. Менеджер компанії допоможе вам вибрати і підготувати ваші побажання в потрібному вигляді, щоб ви отримали саме те, що хочете.

Застосування ростових фігур у Львові

Торгові площі в супермаркетах і великих магазину все частіше ділять на «якірні зони». Торгові центри формуються таким же методом. Ростова фігура для якірних зон - помітна подія, тому його ставлять туди, куди повинні прокласти шлях покупці. Власники і топ-менеджери торговельних мереж підтверджують - використання ростових фігур позитивно позначається на продажах.

Ростові фігури ціна у Львові

Замовити ростові фігури у Львові онлайн і по телефону можна на нашому сайті. Компанія «ST-PRINT» є професійною друкарнею, тому ми готові запропонувати відмінні ціни на будь-який обсяг робіт. Рекламна фігура у зріст людини стане відмінним способом зацікавити Ваших потенційних покупців та клієнтів. Ростова фігура на замовлення на вечірку, корпоратив чи весілля - допоможе зробити свято оригінальним та незабутнім. 

Якщо ви шукайте рекламні носії, які піднімуть попит на ваші товари і послуги, якщо ви хочете використовувати якісний метод залучення клієнтів з вулиці, якщо вам важливо щоб друкарня з виробництва була компетентна і допомагала в процесі підготовки макетів, то телефонуйте прямо зараз!

Ваш номер телефону: