Друк банерів Львів

Одним з видів діяльності нашої компанії є виробництво та оформлення рекламних стендів, виготовлення  та друк банерів. Наші спеціалісти створять унікальний дизайн Вашого стенду, нададуть консультації щодо графічного та колористичного оформлення стенду. Друк банерів у Львові це один з основних профілів нашої рекламної агенції.

Безумовною перевагою є різноманіття конструктивів та розмірів виробів, їх просто та оперативно можна виготовити, зручно зберігати та швидко складати.

Ми пропонуємо наступні види рекламних конструкцій:

X-banner (павук) - невелика, проста, стійка і недорога конструкція (іноді вживаються назви Spider, або Х-banner, розтяжка для баннера). Призначена для розміщення в місцях продажів, презентацій, промоакцій, на виставках. Алюмінієві пружинні прути конструкції розташовані у вигляді букви "Х". Для рівномірного натягу полотна банер кріпиться в алюмінієві планки (люверси відсутні). Заміна полотна не вимагає залучення фахівців. Кут нахилу конструкції можна змінювати: чим менше кут - тим компактніша конструкція; чим більше кут - тим Павук стійкіший. У комплект входить сумка для перенесення, зберігання, транспортування.

L-banner (Л-банер) - елегантна і проста в збірці мобільна конструкція на основі клік-профілів для демонстрації рекламних постерів. Алюмінієвий стенд на основі клік-профілів для зручного монтажу і демонтажу постера з литою ніжкою стійкості (колір алюміній) і надійними елементами кріплення банера до конструкції. Стенд можна використовувати всередині приміщень для широкого кола заходів виставкового та офісного характеру. У комплекті з стендом л-банер покупець отримує міцний нейлоновий чохол з ручкою для перенесення. Відмінно вписується в будь-який інтер`єр і займає не багато місця.

Roll-up  (ролл-ап) - алюмінієві мобільні конструкції складного типу для презентації рекламних інформаційних сюжетів.Мобільні стенди рол ап - кращий вибір для будь-якого заходу. Покращені властивості стендів рол ап дозволять користуватися ними протягом усього терміну служби без додаткових витрат. Фотозображення на стенд Roll Up в будь-який момент можна замінити на нове звернувшись до наших фахівців або своїми силами. Міцні корпусу дозволяють зберігати фотозображення всередині стенду і не турбуватися за його збереження.

Press-Wall (прес волл, бренд волл, фоновий стенд) - мобільні складані конструкції на основі полегшеного хромованого каркаса для самостійного монтажу всередині приміщень (виставок, конференцій, прес-резізов, pr-акцій, фотозйомок і відеозйомок, весіль). Широке застосування прес волл стенди заслужили завдяки дешевизні друкованого полотна, а також завдяки мобільності конструкції яка легко транспортується в легковому автомобілі. У комплекті з стендом поставляеются всі комплектуючі для самостійного монтажу, а також чохол для перевезення.

Pop-up стенди - конструкцуія на основі зонтового каркасу з вертикальними ребрами жорсткості зробленими з алюмінію на які за допомогою фіксаторів монтуються кілька друкованих полотен які утворюють єдине цілісне зображення. Вагомою перевагою стендів поп-ап є комплектація готовими друкованими полотнами. Поп-ап стенди можна застосовувати на будь-якому заході незалежно від тематики і виглядати при цьому гідно. Ви завжди зможете підібрати стенд, що відповідає вашим вимогам так як стенди поп-ап мають безліч різновидів (прямі, зігнуті, опуклі, кутові, хвилеподібні, двосторонні).

Буклетниці мобільні та стаціонарні - підлогові стійки для візуалізації різноманітних рекламних матеріалів. До переваг буклетниць можна віднести стильний дизайн, мобільність перенесення (буклетниці мають складну структуру). У комплекті поставляються щільні сумки й валізи для перевезення).

Алюмінієві рамки з клік-системою це сучасне рішення розміщення інформації та реклами в офісах, готелях, банках, супермаркетах, магазинах.Заміна інформації в рамці проводиться дуже швидко завдяки наявності click- системи. Рекламний постер, всередині рамки захищений від зовнішніх впливів антивідблиску пластиком, і може бути надрукований на будь-якому матеріалі.

Штендер - мобільна (переносна) конструкція для зовнішньої або інтер`єрної реклами, яка встановлюється на вулицях, торгових і розважальних центрах у безпосередній близькості від точки продажів товарів / послуг. Інші назви: стрітлайн, «мимохід», «розкладачка».

Промостіл - легкий розбірний (мобільний) стенд, прилавок для проведення, дегустацій, промо акцій, вручень призів і т.д. Складається з тумби (прилавка) і Топера. На лицьовій стороні тумби та Топера зазвичай розташовується рекламне зображення (поліграфія). Промостіл також широко використовуються на виставках і презентаціях, як робоче місце для персоналу. Промостіл є рекламоносієм, а також дозволяє відвідувачам наочно ознайомитися з продукцією, адже на ньому можна розмістити товар, брошури, буклети, проспекти. Якщо ж виникла необхідність провести виїзну конференцію або презентацію, то Промостіл зможе виконати функцію стола-ресепшн.

Ваш номер телефону: